Divisional Cup Schedule

Quarter Finals
Game Division Day Date Kick-Off Location Home Away
1402 4th Cup Sat Jul-15 9:00 Taxandria 1 - Arkona Wallaceburg B Taxandria C
1403 4th Cup Sat Jul-15 9:00 Taxandria 3 - Arkona Nairn Ingersoll Flyers
1306 3rd Cup Sat Jul-15 11:15 Taxandria 3 - Arkona Taxandria B Goderich FC
1203 2nd Cup Sat Jul-15 11:15 Taxandria 1 - Arkona St Thomas B LACFC
1304 3rd Cup Sat Jul-15 11:15 Tillsonburg Park 1 Portuguese B Tillsonburg B
1206 2nd Cup Sat Jul-15 13:30 Tillsonburg Park 1 White Eagles Scottish
1104 1st Cup Sat Jul-15 13:30 Taxandria 1 - Arkona Taxandria A St Columban A
1106 1st Cup Sat Jul-15 15:45 Tillsonburg Park 1 Chatham Attack Croatia B
1003 Pre Cup Sat Jul-15 18:00 Tillsonburg Park 1 Jagiellonia AEK Olympians
1006 Pre Cup Sat Jul-15 20:15 Tillsonburg Park 1 Tillsonburg A Marconi A
Quarter Finals
Game Division Day Date Kick-Off Location Home Away
1401 4th Cup Sun Jul-16 9:00 Cowan 4 - Woodstock AEK Steelhorse Curinga Italia
1204 2nd Cup Sun Jul-16 9:00 Guarantee - Woodstock Oakridge Chatham Storm
1205 2nd Cup Sun Jul-16 11:15 Guarantee - Woodstock Germans Southend
1404 4th Cup Sun Jul-16 11:15 Cowan 4 - Woodstock Chatham Galaxy LS Croatia
1303 3rd Cup Sun Jul-16 13:30 Cowan 4 - Woodstock Carib Stars St Columban B
1105 1st Cup Sun Jul-16 13:30 Guarantee - Woodstock English FC B Woodstock A
1103 1st Cup Sun Jul-16 15:45 Guarantee - Woodstock Sarnia FC Portuguese A
1305 3rd Cup Sun Jul-16 15:45 Cowan 4 - Woodstock America S Sudan African Carib FC
1004 Pre Cup Sun Jul-16 18:00 Guarantee - Woodstock Croatia A English FC A
1005 Pre Cup Sun Jul-16 20:15 Guarantee - Woodstock St Thomas A Wallaceburg A
Semi Finals
Game Division Day Date Kick-Off Location Home Away
1405 4th Cup Sat Jul-22 11:15 Guarantee - Woodstock W 1401 W 1404
1307 3rd Cup Sat Jul-22 13:30 Guarantee - Woodstock W 1303 W 1306
1207 2nd Cup Sat Jul-22 15:45 Guarantee - Woodstock W 1203 W 1206
1108 1st Cup Sat Jul-22 18:00 Guarantee - Woodstock W 1104 W 1105
1007 Pre Cup Sat Jul-22 20:15 Guarantee - Woodstock W 1003 W 1006
Semi Finals
Game Division Day Date Kick-Off Location Home Away
1406 4th Cup Sun Jul-23 9:00 Portuguese Club W 1402 W 1403
1308 3rd Cup Sun Jul-23 11:15 Portuguese Club W 1304 W 1305
1107 1st Cup Sun Jul-23 13:30 Portuguese Club W 1103 W 1106
1208 2nd Cup Sun Jul-23 15:45 Croatia Field - London W 1204 W 1205
1008 Pre Cup Sun Jul-23 18:00 Croatia Field - London W 1004 W 1005
Finals
Game Division Day Date Kick-Off Location Home Away
1407 4th Cup Tue Aug-15 20:30 Marconi Club W 1405 W 1406
1309 3rd Cup Wed Aug-16 20:30 Portuguese Club W 1307 W 1308
1209 2nd Cup Tue Aug-22 20:30 Marconi Club W 1207 W 1208
1109 1st Cup Wed Aug-23 20:30 Portuguese Club W 1107 W 1108
1009 Pre Cup Thu Aug-24 20:30 Marconi Club W 1007 W 1008

Back

© 2017, WOSL  :: privacy
log in
forgot password?